KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207018
nr 1520 7018
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -35, landskap. Olja på pannå, 42x25 cm, yttermått inklusive ram: 47x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:58:22
100 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)